o svatbě

1. dubna 2007 v 16:21 |  ←svatba
Kanadská zpěvačka řekla své "I do" (obdoba českého Ano) před 110 hosty na venkovském obřadu, který se konal na luxusním statku v Montecito, ve státě California 15.7.2006

Lavigne: "Jsem beznaděná romantička!"

Originální datum velkého dne mělo být někdy v srpnu. Členové rodin a přátelé se o nových plánech dozvěděli jen několik dnů před samotným obřadem. Dvojice tak chtěla ujít velkému mediálnímu poprasku.
Zpěvačka chodila s frontmanem skupiny Sum 41 už od počátku roku 2004 a v červnu 2005 se s ním také zasnoubila. Již dříve zpěvačka prohlásila: "Možná vypadám jako tvrdá holka - a také jsem - ale vevnitř jsem stejně tak beznadějná romantička.
Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Avril vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu??

ano
ne :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama