Manželství je úlet!

14. dubna 2007 v 15:17 |  ←scany, články...
Manželství je úlet!

Má odpor k drogám a skupinovému sexu, ráda alkohol (hlavně pivo)a nenávidí své fanoušky… Avril Lavigne je - rockerka!

TV mini
Když se loni v červenci po dvouletém vztahu provdala za frontmana kapely Sum 41 Derycka Whibleyho, všichni si mysleli, že se zbláznila. S několikaměsíčním odstupem sama přiznává, že své rozhodnutí dlouho rozdýchávala. "Už zásnuby byly hodně spontánní věc. Když jsme se pak rozhodli vzít se, muselo být všechno fakt rychle zařízený, abych si to třeba nerozmyslela," vzpomíná dvaadvacetiletá rockerka Avril. "Všechno jsem ale nakonec vzala vážně. S Deryckem nás spojuje velmi silné pouto. Naprosto si důvěřujeme. On moc dobře ví, že kdyby mi zahnul, dokázala bych ho vlastnoručně zabít!"
Svatebního obřadu se zúčastnilo více než sto hostů a vše proběhlo v tradičním stylu. Žádné punkerské překvapení, černé šaty a netopýři se nekonali. "Chtěla jsem šílenou rockerskou svatbu, ale zároveň jsem v dětství snila o romanticky a kýčovitě laděném obřadu, při němž bych oblékla bělostné princeznovské šaty. Tahle představa nakonec zvítězila. Objednala jsem si jedny fakt skvělý od Very Wang. A nechala jsem si k nim udělat i neskutečně nádhernou kytici bílých růží. Uvažovala jsem o něčem netradičním, ale pak jsem si představila, jak si po dvaceti letech prohlížím fotky a nadávám si, jak jsem mohla být tak blbá a udělat podobnou šílenost," vtipkuje Avril.
Nejsem typ holky, co vleze do postele s kýmkoli. Nejsem totiž chlap, víme?

Drogy na mě nezkoušejte

Zlí jazykové tvrdí, že holduje drogám a společně s hudebníky, kteří ji doprovázejí na koncertech, si užívá skupinového sexu. Ona ale podobné pomluvy vyvrací. "Nikdy v životě jsem si nešňupla kokainu a jsem na to dost pyšná. Vždycky jsem drogy odsuzovala." Stejně tak jí nic neříkají ani erotické radovánky s kolegy. "Nejsem typ holky, co vleze do postele s kýmkoli. Nejsem totiž chlap, víme? Potřebuju něco… něco… mnohem hlubšího, něco upřímného a skutečného, potřebuju se prostě zamilovat," svěřila se Avril, která má slabost pro rockery. Nic ji nedokáže vzrušit víc než "pořádnej chlap s kytarou". "Chlápci s kytarou, kteří do ní na pódiu tvrdě hrábnou, mi připadají děsně sexy."
Občas se podepisuje fanynkám na prsa a za svoji největší neřest považuje plivání. Na bulvární fotografy. "Nesčetněkrát jsem plivla na paparazzi. Už jsem toho ale nechala. Vždycky mě to stálo titulku v bulváru, i když si myslím, že se tam víc vyjímá Britney bez spoďárů než moje plivance."
Dalším z jejích zlozvyků je fyzická agresivita. Na koncertech a v televizi se ráda ohání ztopořeným prostředníčkem, a když ji někdo vytočí, nejde daleko pro facku. "Už jsem docela klidná. Naposledy jsem složila na kolena kluka, který mě obtěžoval před prodejnou cédéček. To bylo teď v březnu. Pokoušela jsem se ho odpálkovat, ale nereagoval a furt se vtíral a vtíral. Tak jsem ho kopla do koulí a rovnou jsem složila i jeho přítelkyni, která se ho snažila bránit."

Lakomá? Jen šetřím!

Vymetá večírky a ráda se zpíjí do němoty. Plnoletost oslavila víkendovým tahem po lasvegaských kasinech a nočních klubech a neustále při sobě nosí nůž. "Pro holku je nebezpečné chodit v New Yorku bez ochrany. Cítím se bezpečněji s dýkou v náprsní kapse."
Vlastní otec o ní říká, že je neuvěřitelná držgrešle! Avril mu oponuje tím, že prý "jen trochu šetří". Nenávidí ceremonie při předávání různých cen a zvládne napsat jednu písničku denně. "Skládám děsně ráda, protože to pro mě znamená celý den strávený v pyžamu. Skládám každé dopoledne. Dám si snídani a pak se celý den válím v obýváku s poznámkovým blokem v ruce. Nepotřebuju se sprchovat, mít make-up, vonět. Jsem ráda ukrytá před veřejností."
Libuje si v piercingu a tetování, miluje svého psa Sama, Alanis Morissette, Sandru Bullock, Tobeyho Maguirea, pizzu s olivami (v pizzerii v jejím rodném kanadském Napanee po ní dokonce jednu pojmenovali!) a vegetariánskou stravu. Jezdí na skateboardu, bubnuje, hraje na kytaru a piano a má dvě "záložní" zaměstnání, která by ráda dělala, kdyby skončila se zpěvem - policii a herectví. Zanedlouho se objeví po boku Richarda Gerea ve filmové novince The Flock. Čas od času taky zatouží po kariéře supermodelky, zatím ale nepostoupila dál než do reklamy.

TV miniCelý článek si přečtěte v novém TV mini

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama