její zlozvky

8. dubna 2007 v 18:57 |  ←others

1. Kouření

Tak tenhle zlozvyk je opravdu špatný a může škodit jak Avrilinu zdraví, tak jejím hlasivkám, což by byla škoda! Kdysi dávno Av skoro ani nevěděla co to je cigareta a kouřit jste jí snad ani vidět nemohli! Ovšem ještě nedávno jí papaprazzi nachytali s cigaretou poměrně často. Podle nejnovějčích paparazzi fotek si myslím, že Avril s tímhle odporným zlozvykem skončila a už nekouří. A to je rozhodně dobře!

2. Alkohol

Další hrůzostrašný a nebezpečný zlozvyk je Chlast! V případě pití alkoholu bych řekla, že je na tom Avie asi tak stejně jako s kouřením: Nejdříve skoro nepila, pak jí dotěrní fotografové viděli pít dost často a teď se to opět vrátilo do normálních a bezpečných kolejích! O jejím ´´opileckém´´ období psali dokonce i velký článek v Bravu.

3. Kousání nehtů

Tak tenhle zlozvyk je sice taky odporný, ale poměrně bezpečný a častý. Myslím, že řada z nás o tom ví své:-). Ovšem asi jen málo z nás si kouše nehty i na noze! Avril tímto zlozvykem zvládá totiž jak manikúru, tak pedikúru! Fakt nechutný, ale aspoň to Avril moc neuškodí. A navíc si myslím, že už s tímhle taky skoncovala!

4. Gesta plná zloby

Tak tohle je nejméně nebezpečný a odporný návyk, kterým se Avril asi tak trochu i proslavila a spousta jejích fanoušků si jej nacvičuje doma před zrcadlem! Skoro na každé fotce Avril vztyčí nějaký ten prostředníček či snad nějaký jiný prst! A tenhle zlozvyk se jí drží do dnes.

5. Sladkosti

Tak tenhle zlozvyk je mi asi nejznámější a Avril taky. Myslím, že nejsme jediné:-) Zmrzlině, dortíčkům,....snad neodolá nikdo! A ani Avril není vyjímkou. Kromě toho, že by jsem asi přibrali nějaké to kilíčko, nám to asi moc neuškodí. Avril se následkům tohoto návyku zbavuje pravidelným a častým cvičením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který videoklip je lepší?

Girlfriend
Kepp Holding On

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama