av a charita

1. dubna 2007 v 18:02 |  ←av a charita

ALDO/ Aids

Obrazek

Po kampani ´´See No Evil, Hear No Evil, and Speak No Evil´´ , která se dočkala velikého zájmu a ovací se objevila nová podobná kampaň ´´ALDO fihts AIDS´´ ta má prolomit ticho okolo HIV/AIDS a má na toto téma vzdělávat mládež. Budou se prodávat tzv ´´Empowerment Tags´´, což jsou přívěsky na koženém pásku s nápisem Hear, See nebo Speak. Ale hlavně: vedoucí úlohu nese v tomto projektu Avril!Další, kteří tento projekt podpořili: Pink, Juanes, Benji a Joel Madenovi, Ludacris, Brittany Murphy, Dave Navarro, Kelly Rowland, Charlize Teron, ...

I´m With You - dražba

Text k songu I´m With You, který Avril napsala na dopisní papír z hotelu Time Square, se stal 2.nejžádanějším předmětem v aukci, jejíž výnos podpořil City Of Hope - centrum na výzkum a léčení rakoviny v LA. Jeden zájemce za něj nabídl 3550 dolarů! Avril předběhl už jen Eminem (zarámovaný text k Lose Yourself), za který nabídli 10 600 USD!

Podepsaná kytara - další dražba

Avie je jedna z mnoha hvězd, které darovali svou vlastnoručně podepsanou kytaru na Stars Guitar Benefit! Získané peníze přispěli na konto jedné nemocnice!

Zachraňte zvířátka!

Avril se ale také angažuje na záchranu všech možných i nemožných zvířátek! Av je totiž jejich velkou milovnicí, vždyť ona sama má pejska Sama! A už od svých 10 let je přísnou vegetariánkou! A co jí také leží na srdíčku je lovení zvěře kvůli kožichu! ´´Chtěla bych bojovat proti tomu, aby lidé chovali zvířata jen kvůli jejich kožichům! Člověk se přece může obléct i do něčeho jinho, tak proč kvůli tomu trápit nevinná zvířata. To je fakt strašně krutý!´´ prohlásila Avril.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu??

ano
ne :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama